گفت که با بال و پرى، من پرو بالت ندهم

در هوس بال و پرش، بى‌پر و پرکنده شدم...

 

اين روزها در حال پرداختن بهای "خوب بودن" هستم. سخت ميگذرد،اما ميگذرد. خدا صبرم دهاد،و مقدار اضافه ای هم تدبير.

/ 7 نظر / 8 بازدید
پوريا

سعی کن هيچ وقت خوب مطلق نباشی. اگرم دلت خواست باشی به روت نيار. بهتره.

عشق وعاشق شدن راه سختيه خيلی بيشتر از اونی که بشه فکرشو کرد وای به حال عاشقی که برای رسيدن به عشقش دوچار مشکل بشه

مهدي همراهي

سلام، گمان نمی کنم از نزديک همديگر را بشناسيم. شما بايد دوست يکی از دوستان من باشيد که ايميلتان در ليست وی بوده است، اما نمی دانم کدام يک :-)! در مورد پست اخرت به گمانم، بسياری از ما برای اينکه تصوير خوبی در جامعه داشته باشيم، بهايی را می پردازيم که به نوعی سرمايه گذاری محسوب می شود برای اينده، اگر از اولين نتيجه ان يک احساس خوب باطنی در مقابل وجدان خويش است، صرفنظر کنيم. ضمنا، خوشحال خواهم شد اگر در بحث همراهان شرکت کنید. به امید حق

سه قطره خون

خوب بودن هیچ وقت عذاب نداره... چه میدونم؟! شایدم داره... ولی درست تر که فک می کنم میبینم خوب بودن عذاب نداره... فرشته بودنه که عذاب داره... بد فرم...!!!

مهدی

فکر کنم خبراييه !!! نمی خوام مثل ثابت نظر کارشناسيمو بدم یه یادداشت گذاشتم بگم دارم از دور نگات می کنم....

رضا

سلام مرجان عرض ادب. تو هم خوبی؟ جل‌الخالق. پس ديگه مشکل‌های دنيا همه حل شد. دوباره نوشتم و بهت لینک دادم. موفق باشی.

وروجک

سلام تازه با وبلاگت آشنا شدم و سعی کردم اکثر نوشته هات رو بخونم جالب بودن و قابل تعمق .... فقط سعی کن اينقدر خوب باشی که خودت و وجدانت احساس رضايت کنين ولی هيچ وقت سعی نکن به خاظر ديگران خوب باشی چون راضی نگه داشتن همه خيلی سخته و خودت بيش از همه آسيب ميبينی ... در مورد حقوق گرفتن تو پستهای قبليت من هم دقيقا همين حس مشترک رو داشتم احساس استقلال همراه با خست حس خوبيه هر چند که زودگذره ... جالبه که هم هم رشته ايم و هم همکار .... موفق باشی ... خوشحال ميشم که به من هم سربزنی ... يا حق !